Jedinečné vzpomínky zůstávají.

info.emocemi@gmail.com

Svatební fotograf a kameraman

Úsměvy, slzy a hřejivé pocity štěstí. Zachytíme ty nejemotivnější momenty vaší svatby a zpracujeme je tak, abyste si mohli kdykoliv připomenout jedinečnou atmosféru vašeho výjimečného dne. Jsme tým dvou lidí, kteří mají znalosti v oborech fotografie i videotvorby, a tak na svatbě není třeba nikoho jiného.

Dokumentární forma

Hudební forma

Svatební video

Středobodem svatebních videí je pro mně autentičnost a zachycení emocí. Snažím se videa přizpůsobit vašim požadavkům a přidat do toho něco z mého úhlu pohledu. Díky tomu dostávají videa nádech originality a zachycují to nejkrásnější a nejdůležitější na celém svatebním dni.

Svatební video lze pojmout dvěma způsoby.

Dokumentární styl
Vypráví příběh za použití zvukové stopy nahrané v průběhu svatby.

Hudební styl
Video podobající se hudebnímu videoklipu soustředěné na vyprávění příběhu skrze obraz a vaší oblíbenou hudbu.

Máte svou vlastní vizi, jak by mělo video vypadat? Není problém! Udělám vše proto abych vyhověl vašim požadavkům.

Rostislav Málek

Natáčením, režií a střihem se živím již 6 let. Za tu dobu jsem měl možnost natáčet na velkých festivalech, vytvářet hudební videoklipy, produkovat dokumentární snímky a samozřejmě zachycovat ty nejdůležitější momenty lidského života.

Svatební fotografie

Každá svatba je originální a svým způsobem specifická. Proto si zakládám na předčasné vzájemné komunikaci a lazení detailů. Co se ovšem nemění jsou lidské emoce, které jsou pro mne prioritou.
 
Máte vlastní představu o tom, jak by fotografie z Vašeho svatebního dne měly vypadat? Rád s Vámi vše proberu a přizpůsobím se Vašim požadavkům tak, aby co nejvíce naplnily Vaše očekávání.
 
Dodávané fotografie jsou ve vysokém rozlišení a splňují tak i potřeby pro tisk na velké plátno.

Jiří Knejp

Za svou fotografickou kariéru jsem vyzkoušel spoustu žánrů. Od reklamního a produktového focení, přes lifestyle až po velké kulturní akce. Tato rozmanitost mi dala vlastní pohled na fotografii jakožto celek. Proto je mou hlavní prioritou odevzdávat fotografie, které vypráví příběh.

cs_CZCzech
cs_CZCzech